image

Vocabrain, Yapay Zeka Desteği ile Kısa Sürede İngilizce Öğrenmenize Katkı Sağlar

Vocabrain, yapay zeka destekli İngilizce pratik yapma asistanıdır. Toplamda 5 pratik yapma modundan oluşan Vocabrain'in her modu farklı amaca hizmet etmektedir. Kelime Çalış, Gramer Çalış, Dinle ve Yaz, Dinle ve Konuş ve Yapay zeka ile sesli sohbet olmak üzere beş farklı moduyla kullanıcılara geniş bir İngilizce Pratik Yapma deneyimi sunar.

Kelime Çalış modunda, yapay zeka kullanıcıya bir kelime ve bu kelime için örnek bir Türkçe cümle verir. Kullanıcının bu kelimeyi kullanarak örnek Türkçe cümleyi İngilizce'ye çevirmesini ister. Eğer kullanıcı, cümle içinde bilmediği bir kelimeyle karşılaşırsa, yapay zekadan kelimenin anlamını öğrenebilir. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Gramer Çalış modunda ise kullanıcı, pratik yapmak için seçtiği gramer yapısını ve nasıl cümle kurulabileceğini öğrenir. Ardından seçtiği gramer konusunda pratik yapmak için yapay zekadan Türkçe cümleler alır ve İngilizce'ye çevirmeye çalışır. Bu şekilde kullanıcı, İngilizce dil bilgisini geliştirir ve pratik yapar. Gramer konularına göz atmak için tıklayın.

Dinle ve Yaz modu İngilizce dinleme ve dinlediğini anlama pratiği için geliştirilmiştir. Yapay zeka İngilizce sesli bir cümle verir. Kullanıcının duyduğu cümleyi yazması beklenir. Yapay zeka kullanıcının yazdığı cümleyi kontrol eder ve böylece dinlediğini anlama pratiği yapmasını sağlar. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Dinle ve Konuş modu dinlediğini anlamanın yanı sıra doğru şekilde telaffuz etme pratiği için geliştirilmiştir. Yapay zeka kullanıcıya sesli bir cümle verir. Kullanıcının duyduğu cümleyi doğru bir şekilde telaffuz etmesi beklenir. Yapay zeka kullanıcının cümleyi doğru bir şekilde telaffuz edip etmediğini kontrol eder. Bu şekilde kullanıcı, İngilizce konuşma ve telaffuz pratiği yapar. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Sesli Sohbet modunda ise kullanıcı, yapay zeka ile sesli olarak konuşma pratiği yapar. Bu interaktif mod, gerçek bir konuşma deneyimi sunar ve kullanıcının İngilizce iletişim becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Vocabrain, kullanıcılarına etkileşimli ve özelleştirilmiş İngilizce pratik yapma deneyimi sunarak dil becerilerini geliştirme konusunda yardımcı olur. Yapay zeka teknolojisi sayesinde, kullanıcılar İngilizceyi pratik yapma, kelime dağarcığını genişletme, gramer kurallarını öğrenme ve konuşma becerilerini geliştirme konularında desteklenir.

İngilizce öğrenme sürecini destekleyici içerikler okumak ister misin?
Vocabrain.com

Vocabrain yapay zeka teknolojisinden destek alarak dil öğrenim sürecinizi hızlandırır.

Adres:The Istanbul Residence
Sümer mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cd. Zeytinburnu/Istanbul